gratis-verzending vanaf 75,- of afhalen in de winkels van Concerto en Plato voor 16:00 besteld morgen in huis Winkels Service

ASTEROIDS GALAXY TOUR, THE

BRING US TOGETHER

Genre: Pop & Rock
Label: NEWS P - Z VARIOUS
Releasedatum: 12-09-2014
Herkomst: NL
Item-nr: 3297731
EAN: 4018939265380
Levertijd: 15 a 21 werkdagen

Recensie

INSTORE CONCERTO
vrijdag 7 november het Deense retropopgezelschap
Asteroids Galaxy Tour live in Concerto! aanvang 17:30, entree gratis

Facebook event

www.concerto.nl

Wellicht vraagt u zich af: “Waarom bespreekt mijn favoriete hard- en bluesrockrecensent een popplaat? Komt dat omdat de bandnaam hem helemaal op het verkeerde been heeft gezet en hij denkt een spacerockplaat in handen te hebben?” Nee, niets van dit alles: dat ik Bring Us Together, de derde plaat van dit Deense retropopgezelschap bespreek komt voor een groot gedeelte door de charmante zangeres Mette Lindberg. En nee, niet door haar looks maar door haar kindstemmetje, zo eentje die je geweldig of verschrikkelijk vindt. Voor mij brengt die stem iets extra’s bij de toch wel vrij doorsnee pop van de band zelf. Luister naar derde track My Club en als je dan niet smelt voor de zang, dan wordt het verder helemaal niets voor u met The Asteroids Galaxy Tour. De liefhebber gaat direct door naar vijfde track Choke It waar Lindberg zowaar kwaad wordt. Ja, ik weet het, je kunt er de dames razend mee maken als je het zegt maar hier geldt toch echt: wat ben je schattig wanneer je boos bent. Kortom, Bring Us Together is een prima opgewekt popplaatje en ongetwijfeld gaat The Asteroids Galaxy Tour weer hoge ogen gooien bij de zomerfestivals. Ik zal vooraan bij de bühne staan.

Tracks

Disc 1
1. Bring Us Togehter
2. Navigator
3. My Club
4. Get Connected
5. Choke It
6. Hurricane
7. Rock The Ride
8. I Am The Mountain
9. Zombies
10. X

nieuwsbrief