Open main menu

winkelmandje

Geen artikelen geselecteerd
ONZE WINKELS ZIJN WEER GEOPEND BESTEL & HAAL AF @ CONCERTO OF PLATO VOOR 16:00 BESTELD MORGEN IN HUIS

Contact

Klantenservice webwinkel

Heb je een vraag over een lopende bestelling?
Vermeld a.u.b. het 6-cijferige ordernummer en omschrijf de vraag zo kort en duidelijk mogelijk.

E-mail: webwinkel@platomania.nl

Contactgegevens Concerto en Plato winkels

Concerto Amsterdam
E-mail: info@concerto.nl
Telefoon: 020-2612610

Plato Groningen
E-mail: groningen@platomania.nl
Telefoon: 050-3135055

Plato Zwolle
E-mail: zwolle@platomania.nl
Telefoon: 038-4225354

Plato Utrecht
E-mail: utrecht@platomania.nl
Telefoon: 030-2310826

Plato Apeldoorn / Mansion 24
E-mail: apeldoorn@platomania.nl
Telefoon: 055-31253616

Plato Leiden
E-mail: leiden@platomania.nl
Telefoon: 071-5149689

Plato Deventer
E-mail: deventer@platomania.nl
Telefoon: 0570-244024

nieuwsbrief