gratis bezorgd vanaf 75,- of afhalen in de winkels voor 16:00 besteld dezelfde dag verzonden Winkels Service

CARLENS, STEF KAMIL & THE POEM

STEF KAMIL CARLENS & THE POEM

Label: NEWS P - Z VARIOUS
Releasedatum: 03-10-2025
Herkomst: NL
Item-nr: 4804275
EAN: 5407011940434
Voor 16:00 besteld, dezelfde dag verzonden.

Recensie

Tijdens de integrale uitvoering van het meesterwerk Worst Case Scenario maakte Stef Kamil (samen met zijn kameraden van dEUS) deze zomer weer eens grote indruk op me. De stem, de uber coole verschijning en vooral de tomeloze creativiteit van de beste man blijven een grote inspiratie voor ondergetekende amateurmuzikant.
Samen met Nel Ponsaers en Rahmat Emons (voeg de eerste twee letters van de achternamen samen en je hebt POEM), die ook deel uitmaken van Kamil’s begeleidingsband, brengt Stef Kamil een album vol met nieuwe nummers en herbewerkingen van eigen nummers / covers uit.
Het resultaat is een prachtige, met momenten ingetogen, plaat geworden die met name erg fijn wegluistert in de late uurtjes. De fraaie samenzang en de variatie in instrumentatie zorgen ervoor dat dit vrij lange geheel nergens inkakt of aan kwaliteit inboet.
Hoogtepunten zijn wat mij betreft By your side (dat aan Eels doet denken) en de geweldige afsluiter So Still. (Said Ait Abbou)
Door Redactie op

nieuwsbrief